Vzkaz od koťátek:

„Začal nám druhý měsíc našeho života. A aby se to nepletlo, vstoupila jsme do něj hromadným závazkem – do pěti dnů musíme vážit dohromady dvě kila!“

A jak se koťátka rozhodla, tak to také udělala. V den měsíčních „narozenin“ vážila 1754g, ale dnes po ránu už to dalo dohromady 2006g. To je výkon.

Kromě cucání mlíčka za to můžou výborné přechodové konzervičky pro malá kojená koťátka. Ani maminka se je nemůže vynachválit, ale většinou dává přednost dětem, a tak jí podstrojujeme dodatečně, až usnou prckové.

Mrňátka si hraji, je jich všude plno. Nejvíc ve všem napřed je Babetka. Tedy až na chození na záchod. V tom jí o pět minut před mýma očima předběhla Bibianka. Babetka je všude vidět, Bibianka je všude slyšet. Jsou před kluky o chloupek napřed. Baloo pomalu dohání váhu ostatních, ale v ničem nezaostává za Babetkou. Co ona dělá jeden den, to on umí druhý den po ní. Bree má váhu z kluků největší, ale je to naprostý pohodář a klidař. Nic ho nerozhází. Narodil se jako poslední, proto prožívá vždycky nejdelší manikůru – označení čtyř drápků, k snadnějšímu rozpoznání. Ne že bychom děťátka od sebe už jakž takž nerozeznali, drápky už skoro nejsou potřeba, ovšem udržujeme to pro svou určitou jistotu. A Bree drží. Je to statečný a šikovný mládenec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *