Šťastnou cestu kočičím životem

Naše milá koťátka s písmeny B na začátku jména,

na cestu vaším kočičím životem vám přejeme milé páníčky a panenky, dobré papání v rozumné míře, pokud možno i kočičí kamarády, taky moudrost pro vaše dvounožce, aby věděli, že je potřeba si s vámi občas i hrát.

Přejeme co nejméně utrápených, dlouhých autových přesunů, taky co nejméně rozdováděných dětí, a když už, buďte statečné, jako vaše maminka, protože ta od dětí vydrží nevídané věci.

Poslouchejte ty, kteří vám budou dávat k snědku dobré granule, ale buďte hodní i na jejich návštěvy. Buďte na kočky i lidi tak hodní, jako je vaše babička, nebojte se běhat a udržovat se v kondici, no a kdyby vám vaše budoucí ovariotomie nebo orchiektomie, (jestli nevíte, co to je, tak je to jen dobře,) šla na tloušťku – řekněte si o pravidelné dávky dobrých granulek, určených právě pro vás. Však oni si poradí, nebojte 🙂

Měli jsme vás moc rádi a budete nám chybět. Když někdy uvidíte vaše dvounožce s fotoaparátem, zkuste pěkně zapózovat a poproste je, ať nám váš obrázek pošlou. No a když se někdy budete nudit, mrkněte k nám do Myšího kožíšku, jak se daří vaší mamce a babičce a taky vašim budoucím sourozencům.

A teď už radši zase běžte spát! Velké mňau a packu k tomu,

Vaši lužští dvounožci

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *