Půlka je pryč!

Je to neuvěřitelné, jak to letí, ale koťátka už jsou za polovinou času pobytu u své maminky, a také u nás, dočasných prarodičů.

Vyvíjejí se úžasně, zdokonalují své dovednosti a moc pěkně si spolu hrají. Jejich maminka je stále ještě trochu mimo své obvyklé povahy, ale stará se o ně úžasně. Jako správná máma přenechává děťátkům kus svého žvance, (ale když jde „za dveře“, tak jí to vynahradíme).

Všechna čtyři koťata umí už bezpečně chodit na záchod, období náhodných pokusů dělat svou potřebu jinde je to tam.Naučila se na suchou stravu, ale občasná konzervička na přilepšenou jim taky jde k duhu. Nemáme důvod dělat nějakou reklamu, stejně nám za ni nikdo nic nedá, ale i koťátka mají z výběru superprémiového žrádla nejraději Purinu – Pro Plan. Po zhruba sedmi letech pokusů s kdečím nám to noví tvorečkové zase potvrdili. Kitten Delicate je něco, co mizí málem před očima 🙂

Mrňouskové se často hrají. V jejich pokojíčku přibylo škrábadlo, aby si zvykla, že u nových páníčků nebo paniček se drápky nebrousí jen tak někde.

A milují spaní v knihovničce na Vernových 20000 mílích pod mořem. Moc rádi taky cupují obal právě jen z téhle knížky. Jsou bezvadní. Noví majitelé se mají na co těšit. Můžete mezi ně patřit i vy. Rusky jsou nádherné plemeno, až to zjistíte, taky na ně nedáte dopustit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *