Nové ovládání prezentace obrázků

Především s ohledem na zájemce o koťátka, abyste si mohli prohlédnout vaše očekávané přírůstky do rodiny, nastavili jsme na úvodní straně jiný typ prezentace obrázků, ve kterém se dá vcelku snadno listovat.

Můžete jej ovládat posuvnými tlačítky uprostřed obrázku nebo dolní lištou s náhledy. Na dolní liště musíte být trpěliví, protože pro efekt prezentace je nastaven delší čas prolínání obrázků, tedy může se stát, že pár vteřin vám bude trvat než prezentace přeskočí na vámi vybranou část. Snad to vaše trpělivost unese.

Abyste nemuseli u obrazovek trávit hodiny, prezentace je nastavena od nejnovějšího snímku, tedy nejaktuálnější nový snímek se ukáže jako první. Vidíte, jak šetříme váš čas 🙂

Co je hloupé, že tato aplikace neumí načítat jména obrázků z názvů souboru, abyste si mohli přečíst popisky, budete muset vydržet do příští neděle, anebo se spokojit s odkazy v dolní levé části obrazovky, které zobrazují linky nad kterým projíždí vaše myš. Jsme si jistí, že ale vaše myška nemá krásný šedomodrý kožíšek, jako naše koťátka.

Mimochodem, naše Ruské modré krasavice a mladí kocourci krásně rostou, prospívají, hrají si čím dál víc. Pomalu přecházíme k přechodové stravě. Maminka ale stále ještě kojí, něco dodáváme speciálním mlíčkem pro koťátka, takže denně mrňátka povyskočí takřka o 10 g na své váze.

Už se začínají projevovat i povahy. Ale o tom zase příště. Hezký nový pracovní týden od Myšího kožíšku, a kdyby se vám chtělo, můžete nám nechat zprávu ve VZKAZNÍKU.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *