KOŤÁTKA Z VRHU B JSOU KOMPLETNĚ ROZEBRÁNA

KOŤÁTKA Z VRHU B JSOU KOMPLETNĚ ROZEBRÁNA

Jsou připravená k odběru počátkem 13. týdne, tzn. od 27. 7.
V tuto chvíli jsou už 3x odčervená, poslední odčervení podstoupí dva dny před koncem 12. týdne života, tedy i dva dny před předáním novým majitelům.
Jsou už dvakrát očkovaná trojkombinací proti panleukopenii, herpesvirové a calicivirové infekci koček – pokud noví majitelé budou chtít očkovat i proti vzteklině, je tak možné učinit v 6 měsících koťátka, pokud ne, k následujícímu očkování vyhledejte svého veterináře přesně rok po převzetí svého nového mazlíčka.
Zvířátka mají aplikovaný čip a mají vypsaný  svůj pas, tedy mezinárodní průkaz.
Mají se skvěle k světu, milují člověka, umí bezchybně užívat kočičí toaletu, mají i své oblíbené granulové žrádlo Pro Plan Kitten Delicate, ale po večerní zkoušce jim úplně stejně chutná i Royal Canin Babycat 34.
Mrňátka jsou skvělá, hravá, učenlivá, sice si občas spletou lidskou nohu se sisalem obmotaným kočičím „stromem“, ale stejně jsou bezva.

 

V případě zájmu o některý z následujících vrhů nás neváhejte kontaktovat k upřesnění podrobností. Dovolujeme si upozornit, že případný odběr koťátek z příštího vrhu připadá v úvahu nejdříve v dubnu/květnu 2012.

 

Vaši Myšokožiši

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *